#Inspirations

 

Cześć kochani! Mam nadzieję, że nie dopadła Was jesienna melancholia i mimo wszystko dobry humor nadal się Was trzyma. 😉

U mnie jak zwykle dużo pracy, nauki i pomysłów do zrealizowania, ale też i pokłady energii spore!

Mimo, iż w 90% w mojej szafie panuje czerń, biel i szarości to mam kilka kolorowych perełek, które kiedyś Wam pokażę. Dzisiaj zostawiam Was natomiast z kolorowymi stylizacjami, w których się kompletnie zakochałam! Czerwony zdecydowanie króluje w tym sezonie, dlatego bez problemu znajdziecie w prawie każdej sieciówce płaszcze, marynarki i dodatki w tym kolorze. Ja poluję jednak na idealne czerwone botki, najlepiej z połyskującej skóry – marzą mi się takie jak z drugiego zdjęcia!

Nie zabraknie Wam także w tym sezonie sztucznych futer lub kożuchów z dodatkami futra (np. wykończenie rękawów i kołnierza). Dla mnie to pierwszy sezon, w którym w 100% przekonałam się do takich okryć wierzchnich, ale to klasyka sama w sobie!

Dla osób, które cenią sobie bardziej sportowy styl polecam długie puchówki oversize – oczywiście te kolorowe, jak z pokazów Versace lub Fenty x Puma.

Sezon jesień-zima 2017/2018 opanowały także zestawy garniturowe i mimo, że kocham klasyczną czerń, szarości i biel to przy wyborze damskiego garnituru postawiłabym teraz na mocny kolor – na przykład czerwień (zdecydowanie polubiłam ten kolor).

Podobają Wam się takie posty z inspiracjami? Dajcie znać w komentarzu, która stylizacja Was urzekła! 🙂

  • Paulina Soboń

    Super! 😍 też bym sobie takie czerwone botki sprawiła!